FLAMEBOX 100P 100P 3x4 мм2, клеми 3 полюса Ø – 3.5 мм, кабельні вводи: 6х25мм Вогнестійка монтажна коробка FLAMEBOX виготовляється з термопласту за міждержавним стандартом IEC 60670-22 та відповідає встановленим вимогам пожежної безпеки української національної системи сертифікації (УкрСЕПРО). Застосовується вогнестійка монтажна коробка для підведення, під'єднання та розподілу кабельних ліній з вогнестійкою функціональністю E15-E90. Комплектація коробки FLAMEBOX 100P складається із сальника М25 та клеми з кераміки.
Технічні характеристики:
Клеми: 3 полюса Ø – 3.5 мм;
Кабельні вводи: 6х25мм;
Отвори для кріплення: 6.5×10.5 мм;
Напруга: 400В;
Ступінь захисту ІР: IP55;
Максимальний клас вогнестійкості: E90 (P90);
Матеріал: пластик.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Absel |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кабельні вводи | 6х25 мм |
| Клас вогнестійкості | E90 |
| Клеми | 3 полюса Ø 3.5 мм |
| Цвет | Оранжевый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Вогнестійка |
| Розміри | 105 / 105 / 56 мм |
| Розміри, мм | 105 / 105 / 56 |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
Информация для заказа
- Цена: 558 ₴



