
Коробка вогнетривка FLAMEBOX 100Р 4x6 mm2 Absel (31-00058)
612 ₴
- В наличии
- Код: 31-00058
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
FLAMEBOX 100P 100P 4x6 мм2, клеми 4 полюса Ø - 4.3 мм мм, кабельні вводи: 6х25мм Вогнестійка монтажна коробка FLAMEBOX виготовляється з термопласту за міждержавним стандартом IEC 60670-22 та відповідає встановленим вимогам пожежної безпеки української національної системи сертифікації (УкрСЕПРО). Застосовується вогнестійка монтажна коробка для підведення, під'єднання та розподілу кабельних ліній з вогнестійкою функціональністю E15-E90. Комплектація коробки FLAMEBOX 100P складається із сальника М25 та клеми з кераміки.
Технічні характеристики:
Клеми: 4 полюса Ø – 4.3 мм;
Кабельні вводи: 6х25мм;
Отвори для кріплення: 6.5×10.5 мм;
Напруга: 400В;
Ступінь захисту ІР: IP55;
Максимальний клас вогнестійкості: E90 (P90);
Матеріал: пластик.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Absel |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Розподільні коробки |
| Внутренний диаметр | Ø 4.3 |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 105 |
| Додаткові характеристики | Вогнестійка, Встановлення: Внутрішнє, Зовнішнє, Матеріал корпусу: Пластик, IP55, Напруга 400В, Клас вогнестійкості E90, Гарантія 12 міс., Кабельні вводи 6х25 мм, Клеми 4 полюса Ø 4.3 мм, Отвори для кріплення 6.5×10.5 |
| Диаметр | 4.3 |
| Внешний диаметр | 25 |
| Кабельні вводи | 6х25 мм |
| Клас вогнестійкості | E90 |
| Клеми | 4 полюса Ø 4.3 мм |
| Цвет | Світло-помаранчевий |
| Комплектация | сальник М25, клема з кераміки |
| Особенности | Вогнестійка |
| Розміри | 105 / 105 / 56 мм |
| Розміри, мм | 105 / 105 / 56 |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Толщина | 56 |
| Ширина | 105 |
Информация для заказа
- Цена: 612 ₴


