FLAMEBOX 115 5x6 мм2, клеми 5 полюсів Ø - 4.3 мм, кабельні вводи: 4х20мм + 2х25мм Вогнестійкі коробки FLAMEBOX служать для з'єднання та розподілу вогнестійких кабельних ліній з функціональністю E15/E30/E60/E90. Металевий корпус пофарбований порошковою фарбою забезпечує надійний захист від механічних пошкоджень. Коробки укомплектовані керамічною клемою та сальниками для герметизації кабельних уводів.
Технічні характеристики:
Клеми: 5 полюсів Ø - 4.3 мм;
Кабельні вводи: 4х20мм + 2х25мм;
Отвори для кріплення: 6.5×10.5 мм;
Напруга: 400В;
Ступінь захисту ІР: IP54;
Максимальний клас вогнестійкості: E90 (P90);
Матеріал: метал.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Absel |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кабельні вводи | 4х20 мм + 2х25 мм |
| Клас вогнестійкості | E90 |
| Клеми | 5 полюсів Ø 4.3 мм |
| Цвет | Оранжевый |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | Вогнестійка |
| Розміри | 115 / 115 / 60 мм |
| Розміри, мм | 115 / 115 / 60 |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
Информация для заказа
- Цена: 828 ₴



