FLAMEBOX 100 4x6 мм2, клеми 4 полюси Ø - 4.3 мм, кабельні вводи: 6х20мм Вогнестійкі коробки FLAMEBOX служать для з'єднання та розподілу вогнестійких кабельних ліній з функціональністю E15/E30/E60/E90. Металевий корпус пофарбований порошковою фарбою забезпечує надійний захист від механічних пошкоджень. Коробки укомплектовані керамічною клемою та сальниками для герметизації кабельних уводів.
Технічні характеристики:
Клеми: 4 полюси Ø - 4.3 мм;
Кабельні вводи: 6х20мм;
Отвори для кріплення: 6.5×10.5 мм;
Напруга: 400В;
Ступінь захисту ІР: IP54;
Максимальний клас вогнестійкості: E90 (P90);
Матеріал: метал.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Absel |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Absel |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кабельні вводи | 6х20 мм |
| Клас вогнестійкості | E90 |
| Клеми | 4 полюса Ø 4.3 мм |
| Цвет | Оранжевый |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | Вогнестійка |
| Розміри | 100 / 100 / 50 мм |
| Розміри, мм | 100 / 100 / 50 |
Информация для заказа
- Цена: 816 ₴



