
Вогнестійка розподільна коробка Trinix TFB-105P 4x3.5 (001-0042)
615 ₴
- В наличии
- Код: 001-0042
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вогнестійка розподільна коробка з класом вогнестійкості Е90; 4 керамічні клеми діаметром 3.5 мм; напруга комутації 250 В, максимальний струм у лінії 10 А; 6 кабельних вводів; розміри 107 / 107 / 57 мм
Коробка вогнестійка розподільна Trinix TFB-105P 4x3.5 з класом вогнестійкості Р90. Має чотири керамічні клем діаметром 3.5 мм, шість кабельних вводів. Напруга комутації 250 В, максимальний струм у лінії 10 А.
Застосування
Коробка розподільна вогнестійка призначена для підведення, під'єднання та розподілу кабельних ліній з вогнестійкою функціональністю E15-E90 усередині та зовні приміщень. Також коробка захищає від механічних пошкоджень та негативних впливів на кабелі умов навколишнього середовища.
Ключові властивості
- Вогнестійка коробка має 4 керамічні клеми діаметром 3.5 мм, 6 кабельних вводів.
- Напруга комутації складає 250 В, максимальний струм у лінії 10 А.
- Клас вогнестійкості Е90 відповідно до ДБН В.2.5-56:2014.
- Корпус з термопласту, згідно з міждержавним стандартом IEC 60670-22, ступінь захисту IP55, керамічні клеми.
- Сертифікат відповідності UA.10190.00552-21.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Розподільні коробки |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 0.107 |
| Кабельні вводи | 6 |
| Клас вогнестійкості | Е90 |
| Класс защиты | IP55 |
| Клеми | 4 полюси Ø 3.5 мм |
| Цвет | Світло-помаранчевий |
| Комплектация | Вогнестійка розподільна коробка Trinix TFB-105P 4x3.5 |
| Количество в упаковке | 1 |
| Максимальний струм у лінії | 10 А |
| Напряжение коммутации | 250 В |
| Особенности | Вогнестійка |
| Розміри | 107 / 107 / 57 мм |
| Розміри, мм | 107 / 107 / 57 |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Толщина | 57 |
| Ширина | 107 |
Информация для заказа
- Цена: 615 ₴




