
Джерело безперебійного живлення UPS-180 12/24 ГАММА (23-00701)
5 600 ₴
- В наличии
- Код: 23-00701
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Джерело безперебійного живлення (ДБЖІ) призначений для застосування в системах пожежної автоматики та сигналізації, а також для живлення будь-який інший низьковольтної апаратури. Джерело безперебійного живлення (ДБЖІ) призначений для застосування в системах пожежної автоматики та сигналізації, а також для живлення будь-який інший низьковольтної апаратури. ДБЖІ 180 об'єднує в собі функції ДБЖІ1210 і ДБЖІ 2405. Блоки живлення Гамма повністю відповідають нормам EN54 і мають сертифікат якості.
ДБЖІ розроблений за сучасною імпульсної технології яка забезпечує максимальну ефективність перетворювача (не менше 90%).
Основні особливості:
Універсальна видача напруги харчування 13.8 / 27.6 в залежності від режиму роботи;
Захист від перевантаження і короткого замикання;
Захист від глибоко розряду і неправильного підключення акумулятора;
Світлова індикація про режими роботи;
Контроль наявності заземлення корпусу ДБЖІ
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | — |
| Аккумуляторная батарея | — |
| Производитель | Гама |
| Выходное напряжение | 13.8 / 27.6 |
| Габарити | 390 х 340 х 90 |
| Дополнительные функции | Світлова індикація, Контроль наявності заземлення, Захист від перевантаження, Захист від короткого замикання, Захист від глибокого розряду, Захист від неправильного підключення акумулятора, Універсальна видача напруги 13.8/27.6 |
| Питание | 12 / 24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Захист | Від перевантаження, Від короткого замикання |
| Класс защиты | IP20 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | — |
| Кількість IEC розеток | — |
| Кількість мультистандартних розеток | — |
| Максимальний ККД | Не менше 90 |
| Материал корпуса | Металл |
| Напруга акумулятора | 12, 24 |
| Номинальная мощность | 180 |
| Особенности | — |
| Мощность | — |
| Назначение | Для видеонаблюдения |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40 |
| Розміри | 390 / 340 / 90 мм |
| Розміри, мм | 390 / 340 / 90 |
| Тип архітектури | — |
| Тип монтажа | Настінні |
| Тип устройства | ДБЖ |
| Форма выходного напряжения | — |
Информация для заказа
- Цена: 5 600 ₴

