Джерело безперебійного живлення імпульсне (ДБЖІ) призначений для застосування в системах пожежної автоматики та сигналізації, а також для живлення будь-який інший низьковольтної апаратури. Джерело безперебійного живлення імпульсне (ДБЖІ) призначений для застосування в системах пожежної автоматики та сигналізації, а також для живлення будь-який інший низьковольтної апаратури. ДБЖІ 90 об'єднує в собі функціонал ДБЖІ 1204 і ДБЖІ 2402. Блоки живлення Гамма мають сертифікат якості УкрСЕПРО.
ДБЖІ розроблений за сучасною імпульсної технології яка забезпечує максимальну ефективність перетворювача (не менше 87%). Корпус ДБЖІ дозволяє встановити дві акумуляторні ємністю 18А-Ч (36А-Ч). Забезпечує заряд ємності акумуляторних батарей.
Залежно режиму роботи джерело живлення видає відповідну напругу (13.8 / 27.6 В).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 36 |
| Интерфейсы | — |
| Аккумуляторная батарея | Зовнішня |
| Производитель | Гама |
| Выходное напряжение | 13.8 / 27.6 |
| Габарити | 390 х 340 х 90 |
| Дополнительные функции | Заряд акумуляторів |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 12 / 24 |
| Питание | 12 / 24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Класс защиты | IP20 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | — |
| Кількість IEC розеток | — |
| Кількість мультистандартних розеток | — |
| Максимальний ККД | не менше 87 |
| Материал корпуса | Металл |
| Напруга акумулятора | 12,24 |
| Номинальная мощность | 90 |
| Особенности | Під'єднання додаткових батарей |
| Мощность | 100 |
| Назначение | Для видеонаблюдения |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40 |
| Розміри | 390 / 340 / 90 мм |
| Розміри, мм | 390 / 340 / 90 |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип батареи | 2 х 12 |
| Тип використовуваної батареї | 18А-Ч |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | ДБЖ |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 4 950 ₴


