Прилад приймально-контрольний пожежний "ГАММА-108САТ" призначений для цілодобового протипожежного контролю об'єктів в системах активного пожежогасіння. Прилад приймально-контрольний пожежний "ГАММА-108САТ" призначений для цілодобового протипожежного контролю об'єктів в системах активного пожежогасіння, тобто для прийому і обробки сигналів від автоматичних пожежних сповіщувачів, формування командних імпульсів запуску виконавчих пристроїв, а також видачі сигналів на зовнішні світлозвукові оповіщувачі, видачі сигналу про пожежу на ПЦС, видачі узагальненого сигналу про несправності СПТ, управління системами видалення диму і іншим допоміжним обладнанням. ППКП "ГАММА-108САТ" може застосовуватися в таких системах активного пожежогасіння, як газове, порошкове, аерозольне, водяне, пінне і т. Д. Призначений для протипожежного захисту 4-го напрямків. Область застосування - різні об'єкти народного господарства, банки, офіси, склади і т. п.
ППКП «Гамма-108САТ» забезпечує сумісність роботи з пожежними сповіщувачами широкого застосування, призначеними для роботи в шлейфах зі знакозмінною напругою, а саме: ВПС-5.1, ВПС-5.2 ТПТ-2 (3,4), СПТ-2Б (3), СПД-3 (3.5, 3.10), серії FT, СП-2.1, SPR-1 (1L, 3L, 2L, 4L), АРТОН-ДЛ, ІП212-5 (24В), СПД-1 (24В), ІПК-4, IP-212-403, СП-105, APOLLO-60, HL871-30 і ін.
Кільцевій інтерфейс RS-485 дає можливість об'єднувати декілька приладів в ієрархічну мережу. Підключення таких приладів, як Панель індикації та БДУ розширює можливості приладу і дозволяє легко адаптувати його під специфічні вимоги об'єкта.
Прилад рекомендується застосовувати на малих об'єктах і об'єктах з підвищеними вимогами до пожежної безпеки - в офісах, сховищах, складах, торгових і промислових підприємствах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C |
| Розміри | 490 / 340 / 110 мм |
| Розміри, мм | 490 / 340 / 110 |
| Тип устройства | ППКП |
Информация для заказа
- Цена: 32 000 ₴


