Прилад приймально-контрольний пожежний (ППКП) «ГАММА-116» призначений для цілодобового протипожежного контролю об'єктів. Прилад приймально-контрольний пожежний (ППКП) «ГАММА-116» призначений для цілодобового протипожежного контролю об'єктів, тобто для прийому сигналів від автоматичних пожежних сповіщувачів, обробки інформації прийнятих повідомлень, передачі інформації на дисплей для безпосереднього сприйняття людиною, а також видачі сигналів на зовнішні пристрої протипожежного захисту (в т. ч. СПТ) і на ПЦС.
Прилад застосовується на об'єктах з підвищеними вимогами до систем пожежної сигналізації (від невеликих промислових підприємств до індустріальних об'єктів). Інтерфейс підключення зовнішніх пристроїв ППКП дозволяє поєднувати прилади в локальну мережу, а також - передавати інформацію на персональний комп'ютер або на інші пристрої. Завдяки модульній побудові системи з різних видів пристроїв (у т. ч. УРПА, БРА), пожежна станція легко адаптується під специфічні вимоги об'єкта. ППКП «Гамма-116» розроблений із застосуванням найсучасніших технологій пожежної сигналізації. Використання сучасних інтелектуальних пожежних сповіщувачів забезпечує максимальну пожежну безпеку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Гама |
| Питание | 220 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C |
| Розміри | 330 / 422 / 110 мм |
| Розміри, мм | 330 / 422 / 110 |
| Тип устройства | ППКП |
Информация для заказа
- Цена: 16 800 ₴


