Прилад приймально-контрольний пожежний (ППКП) «ГАММА-132» призначений для цілодобового протипожежного контролю об'єктів. Прилад приймально-контрольний пожежний (ППКП) «ГАММА-132» призначений для цілодобового протипожежного контролю об'єктів, тобто для прийому сигналів від автоматичних пожежних сповіщувачів, обробки інформації прийнятих повідомлень, передачі інформації на дисплей для безпосереднього сприйняття людиною, а також видачі сигналів на зовнішні пристрої протипожежного захисту (в т. ч. СПТ) і на ПЦС.
Прилад застосовується на об'єктах з підвищеними вимогами до систем пожежної сигналізації (від невеликих промислових підприємств до індустріальних об'єктів). Інтерфейс підключення зовнішніх пристроїв ППКП дозволяє об'єднувати прилади в локальну мережу, а також – передавати інформацію на персональний комп'ютер або на інші пристрої. Завдяки модульній побудові системи з різних видів пристроїв (в т.ч. УРПА, БРА), пожежна станція легко адаптується під специфічні потреби об’єкту. ППКП «Гамма-132» розроблений із застосуванням найсучасніших технологій пожежної сигналізації. Використання сучасних інтелектуальних пожежних сповіщувачів забезпечує максимальну пожежну безпеку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Гама |
| Питание | 220 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C |
| Розміри | 540 / 390 / 115 мм |
| Розміри, мм | 540 / 390 / 115 |
| Тип устройства | ППКП |
Информация для заказа
- Цена: 22 500 ₴


