ППКП «ГАММА-108» призначений для цілодобового протипожежного контролю об'єктів. ППКП «ГАММА-108» призначений для цілодобового протипожежного контролю об'єктів, тобто для прийому сигналів від автоматичних пожежних сповіщувачів, обробки цих сигналів, формування командних імпульсів запуску виконавчих пристроїв, а також видачі сигналів:
• на зовнішні світлозвукові оповіщувачі;
• на ПЦС;
• на управління системами припливно-витяжної вентиляції;
• на управління системами димовидалення;
• на управління допоміжним обладнанням.
Прилад забезпечує сумісність роботи з пожежними сповіщувачами широкого застосування, а саме: СПД-1, СПД-3, ВП-105, APOLLO-60, HL871-30, MERIDIAN, MN100, HL871-10, 2112TB (24B), HL871-20, серії 600, HL871-31 і ін.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Гама |
| Питание | 220 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C |
| Розміри | 320 / 220 / 90 мм |
| Розміри, мм | 320 / 220 / 90 |
| Тип устройства | ППКП |
Информация для заказа
- Цена: 1 440 ₴


