Пристрій розширення пожежне адресне (УРПА) призначене для прийому і обробки сигналів від автоматичних пожежних сповіщувачів, а також передачі даних на ППКП серії ГАММА. Пристрій розширення пожежне адресне (УРПА) призначене для прийому і обробки сигналів від автоматичних пожежних сповіщувачів, а також передачі даних на ППКП серії ГАММА.
УРПА забезпечує сумісність роботи з двопровідними пожежними сповіщувачами, призначених для роботи в Шлейфи зі знакозмінною напругою.Для зв'язку з ППКП використовується інтерфейс RS-485. Для зв'язку з ППКП "Гамма-1024" може використовуватися однопровідною інтерфейс зв'язку. Для підключення живлення і однопровідного інтерфейсу зв'язку передбачено по два незалежні вводи.
Це дозволяє підключати АУРП в "кільце", тим самим зберігаючи працездатність системи пожежної сигналізації при пошкодженні ліній зв'язку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Гама |
| Питание | 24 В |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C |
| Розміри | 100 / 105 / 40 мм |
| Розміри, мм | 100 / 105 / 40 |
| Тип устройства | Модуль |
Информация для заказа
- Цена: 2 500 ₴


