Блок реле призначений для збільшення комутаційних можливостей приймально-контрольних приладів типу: ГАММА 132, ГАММА 1 024. Блок реле призначений для збільшення комутаційних можливостей приймально-контрольних приладів типу: ГАММА 132, ГАММА 1 024.
Області застосування - різні галузі народного господарства, в т.ч. системи охоронно-пожежної сигналізації.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Гама |
| Питание | 220 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C |
| Розміри | 445 / 275 / 80 мм |
| Розміри, мм | 445 / 275 / 80 |
| Тип устройства | Модуль |
Информация для заказа
- Цена: 12 000 ₴


