Блок реле БР-8-2 служить для управління зовнішніми пристроями.
Основні технічні дані:
• Кількість реле 2 (2 групи перемикаючих контактів)
• Максимальна напруга, що комутується: змінна - В 42, постійна - В 60
• Максимально допустимий струм - А 2
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электрон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Модулі |
| Гарантія | 18 місяців |
| Диапазон рабочих температур | +1 °C ~ +40 |
| Керування | — |
| Максимальна кількість пристроїв, що підключаються | 2 |
| Особенности | Кількість реле 2, Максимальна напруга змінна 42 В, постійна 60 В, Максимально допустимий струм 2 А, Робоча температура +1 °C ~ +40 |
| Робоча напруга | змінна 42 В, постійна 60 |
| Рабочая температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 522 ₴


