Пульт управління та індикації режимів ПУР-485 призначений для індикації стану та управління однією зоною пожежогасіння. Використовується в багатозонних ППКПіУ «Варта-1/832-У8». Може встановлюватися в кімнаті чергового персоналу і у входів до контрольованих приміщень.
ПУР-485 з'єднується з блоком ключа навантаження (БКН) по інтерфейсу RS-485. До одного БКН можна підключити до 7-ми ПУР-485.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Питание | 24 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | -5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 283 / 157 / 47 мм |
| Розміри, мм | 283 / 157 / 47 |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
Информация для заказа
- Цена: 5 832 ₴


