Пульт ручної адресації Пульт ПРА-2 призначений для ручної адресації адресних сповіщувачів ИПД-А, ИПТ-А, ИПР-А. Пульт призначений як для стаціонарного використання (при підключенні до мережевого живлення ~ 220 В 50 Гц через мережевий адаптер), так і для автономного (від двох елементів живлення типу «АА» 2х1,5V).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 3 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Рабочая температура | +1°C ~ +40°C |
| Розміри | 212 / 110 / 53 мм |
| Розміри, мм | 212 / 110 / 53 |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
Информация для заказа
- Цена: 6 798 ₴


