Блок введення-виведення адресний Блок БВВ-А ТУУ 31.6-22847240-005: 2007 призначений для:
• управління пристроями, підключеними до каналів вводу-виводу;
• прийому сигналів з пристроїв, підключених до каналів вводу-виводу;
• прийому і передачі інформації по шлейфу сигналізації адресного (ШСА);
• захисту від короткого замикання по входу або виходу ШСА.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 24 В |
| Рабочая температура | +1°C ~ +40°C |
| Розміри | 145 / 80 / 50 мм |
| Розміри, мм | 145 / 80 / 50 |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
Информация для заказа
- Цена: 6 528 ₴


