Блок введення-виведення Блок БВВ-А-02-01 призначений для включення в адресну систему безадресних ППКП сімейства «ВАРТА».
Блок встановлюється в прилад і здійснює передачу в систему інформації про стан ППКП, супроводжуючи її адресою приладу в системі. Можлива поставка в корпусі з необхідними органами управління (кнопки, індикатори, перемикачі) по окремому замовленню.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 24 В |
| Рабочая температура | +1°C ~ +40°C |
| Розміри | 106 / 71 / 19 мм |
| Розміри, мм | 106 / 71 / 19 |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
Информация для заказа
- Цена: 4 302 ₴


