Блок захисту лінії зв’язку БЗЛС-8 БЗЛС-8 призначений для захисту обладнання, підключеного до шлейфів сигналізації від небезпечних імпульсних перенапруг при грозових розрядах і наведень від прилеглих мереж промислового електро-постачання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 24 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | -5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 180 / 205 / 50 мм |
| Розміри, мм | 180 / 205 / 50 |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
Информация для заказа
- Цена: 3 048 ₴


