Блок ключа навантаження Призначений для пожежогасіння однієї зони, має 8 спеціалізованих вхідних шлейфів і один вихід 24 В 3,5 А.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 24 В |
| Рабочая температура | -5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 135 / 90 / 35 мм |
| Розміри, мм | 135 / 90 / 35 |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
Информация для заказа
- Цена: 5 004 ₴


