Блок контролю виконавчого механізму Блок призначений для контролю стану навантаження в мережі змінного струму 220 В з введенням результатів стану навантаження в адресну систему за допомогою БВВ-А.
Забезпечує видачу станів на канали БВВ-А про наявність/відсутність напруги на навантаженні, а також обриві навантаження у включеному і вимкненому станах.
Забезпечує гальванічну розв'язку між високовольтним навантаженням і БВВ-А.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 220 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Рабочая температура | -5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 98 / 64 / 18 мм |
| Розміри, мм | 98 / 64 / 18 |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
Информация для заказа
- Цена: 2 790 ₴


