
Джерело безперебійного живлення ИБП-12-5 Електронмаш (13-00021)
6 480 ₴
- В наличии
- Код: 13-00021
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Джерело безперебійного живлення Джерело безперебійного живлення призначене для живлення пристроїв пожежної сигналізації та автоматики, відеоспостереження та аварійного освітлення постійною напругою 12 В. При зникненні напруги 220В автоматика перемикає живлення на акумуляторну батарею, забезпечуючи безперебійне живлення.
У джерелі якісно реалізований захист від перезарядження і переразряду акумуляторної батареї. Джерело відповідає вимогам EN54-4. Заряд батареї до 80% її номінальної ємності здійснюється за 24 години і до 100% протягом наступних 48 годин. У джерелі є релейний вихід несправності.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электрон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 |
| Интерфейсы | DC |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Выходное напряжение | 12 |
| Габарити | 362 х 205 х 82 |
| Гарантія | 18 місяців |
| Дополнительные функции | Релейний вихід несправності, захист від перезарядження і переразряду, відповідає EN54-4 |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 220 |
| Питание | 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Захист | Захист від перезарядки |
| Класс защиты | IP30 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | — |
| Кількість IEC розеток | — |
| Кількість мультистандартних розеток | — |
| Материал корпуса | Металл |
| Напруга акумулятора | 12 |
| Номинальная мощность | — |
| Особенности | — |
| Мощность | — |
| Назначение | Для видеонаблюдения |
| Рабочая температура | -5 °C ~ +40 |
| Розміри | 362 / 205 / 82 мм |
| Розміри, мм | 362 / 205 / 82 |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип батареи | 5-12 |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | ДБЖ |
| Форма выходного напряжения | — |
| Час заряду батарей | 24 год до 80%, 48 год до 100 |
Информация для заказа
- Цена: 6 480 ₴

