Звуковий пожежний оповіщувач ЗПО встановлюється в однотипну базу пожежних сповіщувачів типу ИПК-8, ИПК-9.
Живлення - 24В або 12В , акустична потужність 95 дБ, в пластиковому корпусі, встановлюється в приміщенні. Підключається до охоронних і пожежних ППК.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 24 В |
| Класс защиты | IP40 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | 100 / 100 / 48 мм |
| Розміри, мм | 100 / 100 / 48 |
| Тип устройства | Оповіщувач |
Информация для заказа
- Цена: 360 ₴


