Ключ управління оповіщенням Ключ управління оповіщенням КУО-3 призначений для підключення світлозвукових оповіщувачів с струмом навантаження до 2 А, та контролю лінії підключення оповіщувачів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 24 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | +1°C ~ +40°C |
| Розміри | 90 / 52 / 50 мм |
| Розміри, мм | 90 / 52 / 50 |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
Информация для заказа
- Цена: 4 566 ₴


