Ключ постійного струму Ключ «КПТ-24-2» АКПІ.426422.001 призначений для комутації навантаження до 2А і номінальною напругою живлення 24В з контролем стану навантаження в увімкненому і вимкненому станах, а також передачі станів навантаження і зовнішнього джерела живлення (норма, обрив, коротке замикання (КЗ), відсутність напруги джерела живлення).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 24 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Рабочая температура | -5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 90 / 64 / 18 мм |
| Розміри, мм | 90 / 64 / 18 |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
Информация для заказа
- Цена: 2 838 ₴


