Прилад приймально-контрольний пожежний ППКП «Варта-1/2» призначений для організації інтегрованої пожежної сигналізації на малих і середніх об'єктах.
Випускається в двох модифікаціях:
• з телефонним комунікатором;
• з GSM комунікатором.
Програма «Конфігуратор» дозволяє наочно проводити налаштування. Доступні розширені установки приладу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 220 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Рабочая температура | +1°C ~ +40°C |
| Розміри | 199 / 162 / 61 мм |
| Розміри, мм | 199 / 162 / 61 |
| Тип устройства | ППКП |
Информация для заказа
- Цена: 5 988 ₴


