
ППКП «Варта-1/2» GSM Електронмаш (13-00040)
7 128 ₴
- В наличии
- Код: 13-00040
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Прилад приймально-контрольний пожежний ППКП «Варта-1/2» призначений для організації інтегрованої пожежної сигналізації на малих і середніх об'єктах.
Випускається в двох модифікаціях:
• з телефонним комунікатором;
• з GSM комунікатором.
Програма «Конфігуратор» дозволяє наочно проводити налаштування. Доступні розширені установки приладу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электрон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | Радиосигнал |
| Вид | Контролер |
| Гарантія | 18 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -5 °C ~ +40 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Керування | Мобільний зв'язок (GSM) |
| Класс защиты | IP30 |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Програма «Конфігуратор», розширені налаштування |
| Робоча напруга | 220 |
| Рабочая температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 199 х 162 х 61 |
| Розміри, мм | 199 / 162 / 61 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | ППКП |
| Тип під'єднання | Дротові, Бездротові |
Информация для заказа
- Цена: 7 128 ₴

