Прилад приймально-контрольний пожежний Призначений для організації пожежної сигналізації і автоматики. ППКП дозволяє підключати 8 ШС, забезпечує прийом і відображення інформації від всіх типів сповіщувачів з подальшою передачею сигналу на виконавчі пристрої і / або спеціалізовані станції моніторингу об'єкта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 220 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Рабочая температура | -5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 364 / 260 / 87 мм |
| Розміри, мм | 364 / 260 / 87 |
| Тип устройства | ППКП |
Информация для заказа
- Цена: 6 846 ₴


