Прилад приймально-контрольний пожежний ППКП «Варта-1/832» призначений для побудови систем пожежної сигналізації і автоматики різної складності, а також систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та техногенного захисту.
Прилад забезпечує прийом і відображення інформації від всіх типів сповіщувачів і технологічних датчиків з подальшою передачею сигналу на виконавчі пристрої і / або спеціалізовані станції моніторингу об'єкта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 220 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Рабочая температура | -5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 600 / 364 / 135 мм |
| Розміри, мм | 600 / 364 / 135 |
| Тип устройства | ППКП |
Информация для заказа
- Цена: 25 284 ₴


