Прилад приймально-контрольний пожежний адресний Прилад здійснює прийом адресних сповіщень про пожежу і несправності від компонентів АСПС (включаючи компоненти основного і резервного живлення), виробляє сигнали пожежної тривоги або несправності системи і здійснює подальшу передачу сигналів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Рабочая температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 465 / 364 / 100 мм |
| Розміри, мм | 465 / 364 / 100 |
| Тип устройства | ППКП |
Информация для заказа
- Цена: 34 410 ₴


