Пристрій прикінцевий шлейфів сигналізації УОШС-1 призначений для контролю цілісності ліній живлення в 4-дротових схемах підключення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | -10°C ~ +50°C |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
Информация для заказа
- Цена: 420 ₴


