Пристрій комутаційний УКР12-2 містять 2 або 4 реле (УКР12-4) з номінальною робочою напругою котушки реле 12 В.
Призначені для комутації ланцюгів змінного і постійного струму контактами реле і живлення обмоток реле від вбудованого джерела живлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 220 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | +1°C ~ +40°C |
| Розміри | 305 / 232 / 93 мм |
| Розміри, мм | 305 / 232 / 93 |
| Тип устройства | Пристрій резервного зберіганння карт |
Информация для заказа
- Цена: 6 300 ₴


