
Пристрій комутаційний управління пожежогасінням адресний УК-УП-А-1Б Електронмаш (13-00061)
30 090 ₴
- Нет в наличии
- Код: 13-00061
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Пристрій комутаційний управління
пожежогасінням адресний Призначено для відображення стану систем газового, аерозольного або порошкового пожежогасіння в кожному з адресних шлейфів. В одному пристрої можна встановити до 4-х БКН (організація 4-х зон пожежогасіння). У кожному шлейфі адресної системи, можна встановлювати до 40-ка таких пристроїв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | -5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 605 / 366 / 128 мм |
| Розміри, мм | 605 / 366 / 128 |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
Информация для заказа
- Цена: 30 090 ₴

