Пульт дистанційного управління Призначений для дистанційного тестування сповіщувачів ИПД-А, ИПТ-А.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 6 В |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Класс защиты | IP30 |
| Рабочая температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | 74 / 43 / 12 мм |
| Розміри, мм | 74 / 43 / 12 |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
Информация для заказа
- Цена: 1 464 ₴


