Виносний пульт управління ВПУ призначений для віддаленого відображення поточного стану, перегляду налаштувань і управління режимами роботи приладу. Використовується спільно з ППКП «Варта-1/832» і ППКПіУ «Варта-1/832-У8».
ВПУ-832 підключається по інтерфейсу RS-485 до ПУ-832 (кабелем «вита пара») і дублює його роботу. При живленні від приладу ВПУ-832 можна винести на відстань до 100 м. При використанні окремого джерела живлення (поруч з ВПУ) відстань можна збільшити до 1000 м.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 24 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | -5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 285 / 160 / 45 мм |
| Розміри, мм | 285 / 160 / 45 |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
Информация для заказа
- Цена: 4 512 ₴


