Пульт управління та індикації режимів ПУР використовується у складі ППКПіУ «Варта-1/832-У8» і призначений для вибору режиму роботи блоку силового ключа БСК-832 (включення/ відключення автоматичного пуску), індикації режиму «АВТ. ОТКЛ » і включення режиму ручного пуску «РУЧ. ПУСК».
ПУР-1 призначений для управління чотирма БСК (зонами) і містить 4 перемикача режимів «АВТ.ВКЛ / АВТ.ОТКЛ», чотири світлових індикатора «АВТ.ОТКЛ» і чотири кнопки ручного пуску «РУЧ.ПУСК».
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Питание | 24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 290 / 233 / 103 мм |
| Розміри, мм | 290 / 233 / 103 |
| Тип устройства | Пульт керування та індикації |
Информация для заказа
- Цена: 7 722 ₴


