Пульт управління та індикації режимів ПУР використовується у складі ППКПіУ «Варта-1/832-У8» і призначений для вибору режиму роботи блоку силового ключа БСК-832 (включення/ відключення автоматичного пуску), індикації режиму «АВТ. ОТКЛ » і включення режиму ручного пуску «РУЧ. ПУСК».
ПУР-3 призначений для управління одним БСК (зоною) і містить перемикач режимів з ключем «АВТ.ВКЛ / АВТ.ОТКЛ» і світловий індикатор «АВТ.ОТКЛ», які розташовані на корпусі і закриваються прозорою кришкою. Корпус являє собою пластмасовий ящик з кришкою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Питание | 24 В / 12 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 146 / 137 / 84 мм |
| Розміри, мм | 146 / 137 / 84 |
| Тип устройства | Пульт керування та індикації |
Информация для заказа
- Цена: 3 774 ₴


