Пульт управління технологічний Пульт «ПВП-А» призначений для проведення пусконалагоджувальних робіт. Основні функції:
• відображення та діагностика стану всіх адресних компонентів в адресному шлейфі;
• персональний і загальний скидання адресних компонентів в ШС;
• ручна, автоматична і діагностична адресація сповіщувачів в шлейфі;
• відправка адресного запиту на індикацію компонента своїм індикатором «стан».
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 24 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C |
| Розміри | 218 / 122 / 32 мм |
| Розміри, мм | 218 / 122 / 32 |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
Информация для заказа
- Цена: 9 234 ₴


