Пульт управління та індикації режимів адресний Пульт ПУР-А виконаний на базі блоку введення-виведення адресного БВВ-А-02-01 та призначений для передачі в систему станів (увага, пожежа, несправність, включено, блокування) з розміщених в ньому органів управління або зовнішніх пристроїв, а також для відображення станів системи і побудови адресних установок пожежної сигналізації і автоматики.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Рабочая температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 298 / 108 / 83 мм |
| Розміри, мм | 298 / 108 / 83 |
| Тип устройства | Пульт керування та індикації |
Информация для заказа
- Цена: 9 492 ₴


