
Сповіщувач пожежний димовий ИПК-8 Електронмаш (13-00081)
288 ₴
- В наличии
- Код: 13-00081
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сповіщувач пожежний димовий Сповіщувач представляє собою автоматичний оптоелектронний пристрій, що здійснює електричну і оптичну сигналізацію про перевищення порогового значення щільності диму в місці його установки.
2-дротове підключення, напруга живлення (10-30) В.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электрон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 18 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10°C ~ +50 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP40 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | 2-дротове підключення |
| Робоча напруга | 10-30 |
| Рабочая температура | -10°C ~ +50°C |
| Роз'єми підключення | 2-дротове підключення |
| Розміри | 100 х 100 х 48 |
| Розміри, мм | 100 / 100 / 48 |
| Ступінь захисту корпусу | IP40 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип извещателя | Димовий |
Информация для заказа
- Цена: 288 ₴

