
Сповіщувач пожежний димовий ИПК-8-Ех, (вибухозахищений) Електронмаш (13-00082)
732 ₴
- В наличии
- Код: 13-00082
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сповіщувач пожежний димовий
(вибухозахищений) Сповіщувач представляє собою авто-матичний оптоелектронний пристрій, що здійснює електричну і оптичну сигналізацію про перевищення порогового значення щільності диму в місці його установки.
4-дротове підключення, напруга живлення (10-15) В, вихід НЗ або НР.
Свідоцтво про вибухозахищеність електро-обладнання (електротехнічного пристрою) №2716 терміном дії до 17 листопада 2020 р.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электрон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 18 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10°C ~ +50 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Взрывозащищенный |
| Робоча напруга | 10-15 |
| Рабочая температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | 100 х 100 х 49 |
| Розміри, мм | 100 / 100 / 49 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип извещателя | Димовий |
Информация для заказа
- Цена: 732 ₴

