Сповіщувач пожежний димовий Сповіщувач представляє собою авто-матичний оптоелектронний пристрій, що здійснює електричну і оптичну сигналізацію про перевищення порогового значення щільності диму в місці його установки.
4-дротове підключення, напруга живлення (10-15) В, вихід НЗ або НР.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электрон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP40 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | 100 / 100 / 48 мм |
| Розміри, мм | 100 / 100 / 48 |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип извещателя | Димовий |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴


