
Сповіщувач пожежний димовий адресний «ИПД-А CV1511» Електронмаш (13-00084)
1 098 ₴
- В наличии
- Код: 13-00084
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Призначений для виявлення загорянь в закритих приміщеннях будівель і споруд, що супроводжуються виділенням диму, і авто-матичної передачі сигналу про виникнення пожежі та свою адресу в АПС. Забезпечує автоматичну компенсацію запиленості, дистанційне тестування і управління. Вбудований ізолятор КЗ. Призначений для виявлення загорянь в закритих приміщеннях будівель і споруд, що супроводжуються виділенням диму, і авто-матичної передачі сигналу про виникнення пожежі та свою адресу в АПС. Забезпечує автоматичну компенсацію запиленості, дистанційне тестування і управління. Вбудований ізолятор КЗ.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электрон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 18 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -5°C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Автоматична компенсація запиленості, Дистанційне тестування і управління, Вбудований ізолятор КЗ |
| Робоча напруга | 24 |
| Рабочая температура | -5°C ~ +60°C |
| Розміри | 105 х 105 х 55 |
| Розміри, мм | 105 / 105 / 55 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Сповіщувач |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип извещателя | Адресний, Димовий |
Информация для заказа
- Цена: 1 098 ₴

