
Сповіщувач пожежний димовий лінійний CV212-14 з пультом дистанційного керування ПДУ-Л Електронмаш (13-00087)
7 086 ₴
- Нет в наличии
- Код: 13-00087
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Сповіщувач пожежний димовий лінійний Сповіщувач працює за принципом вимірювання зменшення потужності інфра-червоного світлового потоку при його проходженні крізь задимлений простір. Передбачена дистанційна установка порогу спрацьовування.
Постачається в двох комплектаціях: з пультом дистанційного керування ПДУ-Л або без нього.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 24 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | -25°C ~ +55°C |
| Розміри | 107 / 86 / 48 мм |
| Розміри, мм | 107 / 86 / 48 |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип извещателя | Димовий, Лінійний |
Информация для заказа
- Цена: 7 086 ₴

