
Сповіщувач пожежний тепловий ИПК-9 Електронмаш (13-00100)
282 ₴
- В наличии
- Код: 13-00100
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сповіщувач пожежний тепловий максимальний; 2-дротовое підключення; номінальна температура спрацювання 62±8 °С; час технічної готовності 10 с; напруга живлення 10-30 В; максимальний струм споживання 20 мА; робоча температура від -10 до +50°С; розміри Ø100 / 48 мм; вага 180 г Сповіщувач пожежний тепловий максимальний; 2-дротовое підключення; номінальна температура спрацювання 62±8 °С; час технічної готовності 10 с; напруга живлення 10-30 В; максимальний струм споживання 20 мА; робоча температура від -10 до +50°С; розміри Ø100 / 48 мм; вага 180 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электрон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 180 |
| Вид | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +50 |
| Питание | 10-30 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Максимальний, Тепловий |
| Робоча напруга | 10-30 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Роз'єми підключення | Дводротовий |
| Розміри | 100 х 100 х 48 |
| Розміри, мм | Ø 100 / 48 |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.1 / 20 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Температура спрацювання | 56-70 °С |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип извещателя | Максимальний, Тепловий |
Информация для заказа
- Цена: 282 ₴


