Інформаційне табло Табло призначене для візуалізації станів системи (світлодіоди) і передачі в систему сигналів управління (кнопки тільки для ІТ-32 та ІТ-64). Підключення ІТ проводиться в системну шину (аналогічно з БШ-А).
Можливо (за спеціальним замовленням) підключення до БВВ-А для візуалізації стану окремого адресного ШС.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 220 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Рабочая температура | +1°C ~ +40°C |
| Розміри | 435 / 290 / 75 мм |
| Розміри, мм | 435 / 290 / 75 |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
Информация для заказа
- Цена: 21 630 ₴


