Інформаційне табло ІТ-3 призначене для використання в системах пожежної сигналізації та управління інженерним обладнанням будівель і споруд спільно з приладами приймально-контрольними «Варта-1».
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 24 В |
| Класс защиты | IP44 |
| Рабочая температура | +1°C ~ +40°C |
| Розміри | 290 / 235 / 105 мм |
| Розміри, мм | 290 / 235 / 105 |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
Информация для заказа
- Цена: 5 220 ₴


