Інформаційне табло ИТ-485 призначене для роботи з приладами приймально-контрольними пожежними та управління «Варта-1/832-У8» для управління і індикації стану керованих об'єктів пожежогасіння та димовидалення, а також для використання в інших системах, де потрібне керування та індикація стану обладнання та відповідних режимів роботи пристроїв управління.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Класс защиты | IP44 |
| Рабочая температура | +1°C ~ +40°C |
| Розміри | 282 / 203 / 73 мм |
| Розміри, мм | 282 / 203 / 73 |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
Информация для заказа
- Цена: 9 120 ₴


