Шафа периферійна адресна Для розміщення виносних БШ-А і модулів вводу-виводу передбачені виносні шафи. У них розміщене джерело для живлення навантажень (передбачена установка акумуляторів).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C |
| Розміри | 240 / 305 / 90 мм |
| Розміри, мм | 240 / 305 / 90 |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
Информация для заказа
- Цена: 8 238 ₴


