Ключ управління оповіщенням Ключ управління оповіщенням призначений для управління оповіщенням підключених сповіщувачів (навантаження) з струмом до 200 мА і контролю лінії оповіщення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 24 В |
| Рабочая температура | +1°C ~ +40°C |
| Розміри | 45 / 95 / 35 мм |
| Розміри, мм | 45 / 95 / 35 |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
Информация для заказа
- Цена: 1 008 ₴


